Norint pateikti būtent Jums aktualią informaciją, šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs išreiškiate sutikimą dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie slapukų naudojimą skaitykite čia.

Gerai

Dažnai užduodami
klausimai

Kaip tai veikia?

Norėdami gauti Teisės Partnerio paslaugas, Jūs turite užsiregistruoti ir iš pateikto paslaugų sąrašo pasirinkti norimą paslaugą, o neradus ieškomos paslaugos – pateikti elektroninę užklausą. Jums bus priskirtas asmeninis teisininkas, su kurio pagalba tiksliai suformuluosite užduotį, pateiksite reikalingus paaiškinimus ir dokumentus. Įvertinęs Jūsų užsakymą, teisininkas pateiks paslaugos kainos ir preliminaraus paslaugos teikimo laiko pasiūlymą, kurį galėsite priimti arba atmesti. Sutartį pasirašysite nuotoliniu būdu Platformoje, naudojantis elektroninėmis nuotolinio ryšio priemonėmis (telefonu). Parengti dokumentai Jums bus pateikiami platformoje PDF ir/ar DOC formatu, kuriuos galėsite atsisiųsti į savo kompiuterį arba saugoti Platformoje. Patvirtinus tinkamai suteiktą paslaugą, elektroniniu būdu gausite sąskaitą apmokėjimui.

Ar tinklapyje pateiktos paslaugų kainos yra galutinės?

Ne, tinklapyje pateiktos paslaugų kainos yra preliminarios. Įvertinus konkretaus užsakymo turinį ir apimtį Jums bus pateiktas asmeninis paslaugų kainos pasiūlymas, kurį galėsite priimti arba atmesti.

Kokie asmenys gali pasinaudoti Teisės Partnerio paslaugomis?

Visi – tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, norintys gauti teisines paslaugas neišėję iš namų ar biuro

Pateikiau užsakymą, kada galiu tikėtis gauti pasiūlymą ir kokia forma jis bus pateiktas?

Paslaugos kainos ir atlikimo termino pasiūlymai teikiami darbo dienomis, nuo 8 iki 17 valandos, per 20 minučių nuo užsakymui reikalingos informacijos gavimo. Pateiktą pasiūlymą galima peržiūrėti prisijungus prie platformos, naudojant prisijungimo duomenis.

Kaip atlikti identifikaciją?

Prieš sutarties pasirašymą Jūs turėsite atlikti kelis nesudėtingus ir greitus identifikacijos veiksmus. Klientai fiziniai asmenys turės pateikti papildomą informaciją: vardą, pavardę, asmens kodą, telefono numerį, el. pašto adresą bei įkelti asmens tapatybės kortelės arba paso kopiją. Jeigu Jūs atstovaujate juridinį asmenį, turėsite pateikti: įmonės pavadinimą, kodą, atstovo vardą, pavardę, pareigas, atstovavimo pagrindą, telefono numerį, el. pašto adresą bei įkelti įmonės stegimo dokumento kopiją. Visa tai reikalinga tam, kad prieš užmegzdami sutartinius santykius, galėtume tinkamai pažinti savo klientą. Klientų duomenys tvarkomi vadovaujantis Privatumo politika.

Ar teisespartneris.lt yra teikiamos sutarčių ir kitų dokumentų generavimo paslaugos?

Laikomės pozicijos, kad profesionalus teisinio turinio dokumentas ar konsultacija negali būti rengiami pagal šabloną, todėl atsisakome sutarčių ir kitų dokumentų generavimo. Teisės Partnerio paruošti dokumentai pasižymi visišku individualumu, nes rengiami pagal kiekvieno kliento faktinę ir teisinę situaciją.

Kuo naudinga Teisinė platforma verslui?

Teisinė platforma verslui ir ne tik „Teisės Partneris“ naudinga tuo, kad yra trumpalaikiai įsipareigojimai, taupomi finansiniai ištekliai, taupomas laikas, supaprastinamas bendravimas su teisininkais, teisinės paslaugos pasiekiamos iš bet kokios elektroninės, interneto prieigą turinčios priemonės (nešiojamojo kompiuterio, planšetės), prieiga prie plataus spektro teisininkų, aukšta kompetencija, aiškūs terminai ir skaidrios bei adekvačios suderintos kainos.

Kodėl verta naudotis nuotolinio teisininko paslaugomis?

Kiekvienas verslas kasdien susiduria su teisiniais klausimais, kuriuos reikia spręsti: darbo teisės klausimai, sutarčių sudarymas, vykdymas, nutraukimas, asmens duomenų apsauga, ir pan., tačiau ne kiekvienas gali samdyti nuolatinį biure dirbantį teisininką.

Paprastas paslaugų užsakymo procesas

Kaip ir minėta anksčiau, ne visiems verslams būtina nuolatos turėti biure savo teisininką, tačiau jį galima visados turėti savo kompiuteryje.

Nuotolinių teisinių paslaugų užsakymo procesas yra itin paprastas – pasirenkama paslauga, priskiriamas pasirinktos srities asmeninis įmonės teisininkas ir nemokamai parengiamas  kainos ir darbų atlikimo termino pasiūlymas pagal individualų užsakymą. Teisinės paslaugos internetu gali būti užsakomos atlikti tiek įprastu tempu, tiek skubos tvarka, jeigu klientui yra toks poreikis.

Patvirtinus pasiūlymą, (darbų atlikimo terminą ir kainą), sistema paprašo atlikti identifikaciją, pasirašoma teisinių paslaugų teikimo sutartis ir tuomet parengiami teisiniai dokumentai, kurie patalpinami į platformą. Aukštos kvalifikacijos teisininkai, atsižvelgdami į klientų pastabas, atlieka dokumentų korekcijas, suderina dokumentų struktūrą bei turinį kartu su klientais. Taip pat teisininkas paaiškina klientui kodėl yra įtrauktas vienas ar kitas sutarties punktas, kad klientas turėtų supratimą apie dokumento esminius punktus.

Teisininkas ar advokatas: kurį pasirinkti?

Žmonėms, nepriklausantiems šiai profesijai, kartais sunku atskirti šių dviejų terminų reikšmę ir su tuo susijusias kiekvieno asmens pareigas. Atsakymas į klausimą ar reikia advokato, ar teisininko priklausys nuo to, kokias teisines problemas asmuo / įmonė siekia išspręsti.

Trumpai tariant, advokatas yra reikalingas tuo metu, kai asmeniui ar įmonei reikia teisinės gynybos (atstovavimas) teisme ar institucijose. Jei jus atstovauja advokatas arba advokato padėjėjas teisme – jūs galėsite prisiteisti bylinėjimosi išlaidas.

Teisininkas negali atstovauti asmens ar įmonės teismuose ar kitose institucijose, nebent jis dirba toje įmonėje pagal darbo sutartį. Už teisininko paslaugas dalyvaujant teisme kaip verslo atstovui nebus priteisiamos bylinėjimosi išlaidos.

Tiek teisininkas, tiek advokatas gali teikti teisines konsultacijas ir paslaugas, tačiau jų teikiamų teisinių paslaugų įkainiai gali ženkliai skirtis. Daugelis advokatų ir teisininkų, teikiantys paslaugą gyvai, savo darbą įvertina valandiniais įkainiais, todėl susitikimai ir konsultacijos įmonei gali kainuoti labai brangiai.

Pasiruošę pradėti?

Rinktis paslaugą
+370 606 06352
+370 606 06352 Registruotis